RN73R2BTTD2432F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2432F10
JLCPCB Part #
C2551496
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS