RN73R2BTTD2182A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD2182A05
JLCPCB Part #
C4227461
Description
-55℃~+155℃ 21.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS