RN73R2BTTD2152A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD2152A25
JLCPCB Part #
C2568237
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS