RN73R2BTTD20R3B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD20R3B25
JLCPCB Part #
C2537690
Description
-55℃~+155℃ 20.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS