RN73R2BTTD2081A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2081A25
JLCPCB Part #
C2568277
Description
-55℃~+155℃ 2.08kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS