RN73R2BTTD1961D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1961D50
JLCPCB Part #
C2528891
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS