RN73R2BTTD1932F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1932F100
JLCPCB Part #
C4070861
Description
-55℃~+155℃ 19.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS