RN73R2BTTD1890D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1890D100
JLCPCB Part #
C4049470
Description
-55℃~+155℃ 189Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS