RN73R2BTTD15R6D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD15R6D100
JLCPCB Part #
C2544862
Description
-55℃~+155℃ 15.6Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS