RN73R2BTTD1580D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1580D100
JLCPCB Part #
C4266998
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS