RN73R2BTTD1423D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1423D25
JLCPCB Part #
C4311601
Description
-55℃~+155℃ 142kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS