RN73R2BTTD1403D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1403D25
JLCPCB Part #
C4264795
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS