RN73R2BTTD1300C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1300C25
JLCPCB Part #
C4295068
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS