RN73R2BTTD1240A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1240A10
JLCPCB Part #
C4249327
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS