RN73R2BTTD1012F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1012F10
JLCPCB Part #
C2550416
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS