RN73R2ATTD9311D10
MFR.Part #
RN73R2ATTD9311D10
JLCPCB Part #
C2553264
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS