RN73R2ATTD8760F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD8760F50
JLCPCB Part #
C2505347
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 876Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS