RN73R2ATTD8661C50
MFR.Part #
RN73R2ATTD8661C50
JLCPCB Part #
C2530354
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS