RN73R2ATTD8561D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD8561D50
JLCPCB Part #
C4307523
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS