RN73R2ATTD75R9A25
MFR.Part #
RN73R2ATTD75R9A25
JLCPCB Part #
C2567375
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75.9Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS