RN73R2ATTD7502A25
MFR.Part #
RN73R2ATTD7502A25
JLCPCB Part #
C2567333
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS