RN73R2ATTD66R5D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD66R5D50
JLCPCB Part #
C2505518
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS