RN73R2ATTD6653D25
MFR.Part #
RN73R2ATTD6653D25
JLCPCB Part #
C2495820
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 665kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS