RN73R2ATTD5902B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD5902B25
JLCPCB Part #
C2510714
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS