RN73R2ATTD5562C10
MFR.Part #
RN73R2ATTD5562C10
JLCPCB Part #
C2565929
Description
-55℃~+155℃ 125mW 55.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS