RN73R2ATTD54R2B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD54R2B25
JLCPCB Part #
C2508073
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 54.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS