RN73R2ATTD5111D25
MFR.Part #
RN73R2ATTD5111D25
JLCPCB Part #
C2496429
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS