RN73R2ATTD4990C10
MFR.Part #
RN73R2ATTD4990C10
JLCPCB Part #
C2569697
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS