RN73R2ATTD4930D10
MFR.Part #
RN73R2ATTD4930D10
JLCPCB Part #
C2552791
Description
-55℃~+155℃ 125mW 493Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS