RN73R2ATTD4873F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD4873F100
JLCPCB Part #
C2503827
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS