RN73R2ATTD4590F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD4590F50
JLCPCB Part #
C2504184
Description
-55℃~+155℃ 125mW 459Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS