RN73R2ATTD4303B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD4303B25
JLCPCB Part #
C4128582
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS