RN73R2ATTD4072B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD4072B50
JLCPCB Part #
C4221992
Description
-55℃~+155℃ 125mW 40.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS