RN73R2ATTD37R9F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD37R9F100
JLCPCB Part #
C2504050
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS