RN73R2ATTD3013B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD3013B50
JLCPCB Part #
C4300200
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS