RN73R2ATTD3012C50
MFR.Part #
RN73R2ATTD3012C50
JLCPCB Part #
C4128438
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS