RN73R2ATTD3012A05
MFR.Part #
RN73R2ATTD3012A05
JLCPCB Part #
C4284113
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS