RN73R2ATTD2612C50
MFR.Part #
RN73R2ATTD2612C50
JLCPCB Part #
C3930092
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS