RN73R2ATTD2431C10
MFR.Part #
RN73R2ATTD2431C10
JLCPCB Part #
C2566469
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.43kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS