RN73R2ATTD2322D10
MFR.Part #
RN73R2ATTD2322D10
JLCPCB Part #
C3938239
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS