RN73R2ATTD1961F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1961F50
JLCPCB Part #
C4222119
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS