RN73R2ATTD1890B10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1890B10
JLCPCB Part #
C2569926
Description
-55℃~+155℃ 125mW 189Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS