RN73R2ATTD1762A10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1762A10
JLCPCB Part #
C2573120
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS