RN73R2ATTD1244D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1244D50
JLCPCB Part #
C2502127
Description
-55℃~+155℃ 1.24MΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS