RN73R2ATTD1101F10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1101F10
JLCPCB Part #
C4056771
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS