RN73R2ATTD1050F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1050F50
JLCPCB Part #
C2506569
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS