RN73R2ATTD1050B05
MFR.Part #
RN73R2ATTD1050B05
JLCPCB Part #
C4214855
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS