RN73R1JTTD9202C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD9202C25
JLCPCB Part #
C2519732
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 92kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS