RN73R1JTTD8873B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD8873B50
JLCPCB Part #
C4267871
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 887kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS