RN73R1JTTD86R6F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD86R6F50
JLCPCB Part #
C4135570
Description
-55℃~+155℃ 100mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS